تلفن:
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

ما شما را با صنعت را فراهم منجر تجهیزات تست،

سیستم آنلاین پیشرفته و راه حل، در هر نقطه در جهان است.

خانه محصولاتکمیسیون مستقل انتخابات تجهیزات تست

دستگاه آزمون سنجش پلاستیک اکسیژن ISO4589-1، دستگاه تست رفتار سوزاندن

دستگاه آزمون سنجش پلاستیک اکسیژن ISO4589-1، دستگاه تست رفتار سوزاندن

  • دستگاه آزمون سنجش پلاستیک اکسیژن ISO4589-1، دستگاه تست رفتار سوزاندن
  • دستگاه آزمون سنجش پلاستیک اکسیژن ISO4589-1، دستگاه تست رفتار سوزاندن
  • دستگاه آزمون سنجش پلاستیک اکسیژن ISO4589-1، دستگاه تست رفتار سوزاندن
  • دستگاه آزمون سنجش پلاستیک اکسیژن ISO4589-1، دستگاه تست رفتار سوزاندن
دستگاه آزمون سنجش پلاستیک اکسیژن ISO4589-1، دستگاه تست رفتار سوزاندن
جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: HongCe
گواهی: Calibration Certificate(cost additional)
شماره مدل: HC-2
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
قیمت: Negotiatable
جزئیات بسته بندی: تخته سه لا
زمان تحویل: 25-30 روز
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه: 10 تنظیم در هر ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
دمای محیط: 23 ℃ ± 2 داخل شعاع: 80M ± 2M
ارتفاع سیلندر احتراق: 450mm قطر پوشش سوراخ جریان محدود: 1 M 40MM
سرعت جریان گازهای اگزوز: 90MM / S دانه های شیشه ای: 3-5 میلی متر
برجسته:

,

,

laboratory test equipment

دستگاه آزمون اکسيژن پلاس پلاستيک دستگاه آزمون ISO4589-1 رفتار سوزاندن

استاندارد

این بر اساس ISO4589-1 پلاستیک تعیین رفتار سوزش توسط شاخص اکسیژن بخش 1: راهنمای و ISO4589-1 پلاستیک تعیین رفتار سوزش توسط شاخص اکسیژن بخش 1: آزمون درجه حرارت محیط.

کاربرد

این دستگاه برای آزمایش عنصر الگوریتم احتراق مناسب است و نمونه ای که ضخامت نمونه کمتر از 10.5 میلی متر است، می تواند در جریان مخلوط اکسیژن و نیتروژن در شرایط آزمایش مشخص مورد آزمایش قرار گیرد. محل آزمایش که در آن حداقل مقدار اکسیژن غلظت مورد نیاز برای احتراق نمونه نگهداری می شود. همچنین برای نمونه با چگالی ظاهری بیش از 100kg / m مواد جامد همگن، مواد روکش شده و یا فوم و برخی از مواد فوم که تراکم ظاهری آنها کمتر از 100kg / m در جریان مخلوط اکسیژن و نیتروژن در شرایط آزمایش مشخص است قابل اجرا است. سایت آزمون که در آن حداقل شاخص غلظت اکسیژن مورد نیاز برای احتراق نمونه حفظ می شود.

پارامتر

دمای محیط 23 ℃ ± 2 ℃
سیلندر احتراق قرار داده شده در مخزن مهر و موم شده
ارتفاع سیلندر احتراق 450 میلیمتر
داخل شعاع 80M ± 2M
قطر سوراخ سوراخ محدود 40 ± 1 میلیمتر
سرعت جریان گاز خروجی 90MM / S
دانه های شیشه ای 3-5 میلی متر
دمای مخلوط نیتروژن جریان دارد 23 ℃ ± 2 ℃
میزان جریان مخلوط گاز در سیلندر احتراق 40 ± 2
دمای مخلوط گاز در سیلندر احتراق 23 ℃ ± 2 ℃

نصب و راه اندازی

1. کاربران باید استاندارد ISO4589-1 را به دقت بخوانند، با نیازهای شاخص های مختلف آزمون در استاندارد آشنا شوند و به کار برده شوند، ترکیبات تجهیزات را درک کنند و بدانند که تجهیزات مطابق با الزامات پارامترها چگونه است.

در این آزمون تنظیم روش عملیات اپراتور و پارامترها تاثیر زیادی بر نتایج آزمون دارد. تستر باید استاندارد را به دقت بخواند و به شدت با توجه به الزامات و مراحل استاندارد به منظور تکرار تست عمل کند.

در این آزمون تنظیم روش عملیات اپراتور و پارامترها تاثیر زیادی بر نتایج آزمون دارد. تستر باید استاندارد را به دقت بخواند و به شدت با توجه به الزامات و مراحل استاندارد به منظور تکرار تست عمل کند.

جعبه کنترل تجهیزات نمونه بر روی میز عملیاتی مناسب قرار می گیرد و سیلندر احتراق در یک جعبه مهر و موم شده با یک فن اگزوز قرار می گیرد. اتصال سیلندر احتراق و ترموکوپل را در جعبه کنترل و اتصال لوله گرمایش الکتریکی، خط اتصال بین کولر نیمه رسانا و جعبه کنترل، جعبه کنترل اتصال جعبه برق 220V.

3. لوله لاستیکی 3. برای اتصال پایین فشار کم سوپاپ فشار در سیلندر اکسیژن به رابط در جعبه کنترل استفاده می شود، و اتصال بین پایین فشار فشار شیر تخلیه فشار در سیلندر نیتروژن و رابط در جعبه کنترل. لوله پلاستیکی با پیوست تصادفی 8MM برای اتصال رابط سریع در جعبه کنترل و تحت سیلندر احتراق استفاده می شود.

4. سر دماسنج دماسنج ترموکوپل (حدود 2 میلیمتر سیم آبی را در قطر) را به یک سوراخ کوچک در صفحه آلومینیومی زیر سیلندر قرار دهید.

5. هنگامی که منبع تغذیه تجهیزات روشن می شود، سنسور دما، سیستم گرمایش و تبرید به طور خودکار کار می کنند و دمای سیلندر احتراق به 23 ℃ ± 2 ℃ می رسد.این می تواند اکسیژن را در کنترل پنل چرخانده و تنظیم دکمه فشار دینامیک فشار نیتروژن را فشار داده و اندازه گیری فشار را روی پانل مشاهده کنید تا اکسیژن را در پانل ایجاد کنید و فشار نیتروژن 0.1 مگاپیکسلی را اندازه گیری کنید.

6. پیوند تصادفی ورق سوراخ شده و مش فلزی به سیلندر احتراق نصب شده است. برای دانه های شیشه ای انسان، ورق متخلخل فلزی با ورقه ورقه ورقه های فلزی بالا را نصب کنید. با توجه به نمونه مورد آزمایش، سازنده نمونه مناسب برای نصب بر روی میله ی پشتیبانی مورد استفاده قرار گیرد.

تعیین جریان جریان گازهای مخلوط

استاندارد 7. مشخص می کند که میزان جریان مخلوط گاز در سیلندر احتراق 40 ± 2 میلی متر بر ثانیه است.

فرمول برای محاسبه جریان جریان گازهای مخلوط: Q = VS

در فرمول: Q: جریان گاز مخلوط V: سرعت گاز مخلوط S: منطقه بخش سیلندر احتراق

قطر سیلندر احتراق تجهیزات 80 میلی متر است.

Q = 0،04 × 4x0x4،04x60x1000 = 12.05 ± 0.6L / MIN

(اگر قطر سیلندر تغییر می کند، جریان کل مخلوط باید دوباره محاسبه شود)

8. تنظیم کنترل اکسیژن را تنظیم کنید، جریان اکسیژن را به 12.05L / MIN تحت فشار 0.1MP فشار دهید. مقدار نشانگر جرم Flowmeter 12.05 است. هنگامی که دمای دماسنج در دماي 23 ℃ ± 2 ℃ پایدار است، مقدار نشانگر محاسبه اکسیژن باید به 99.8-99.9 تنظیم شود، که می تواند با مقاومت متغیر کوچک بر روی جدول محتوی اکسیژن با بازوی کوچک وابستگی تصادفی

با غیرفعال کردن دکمه تنظیم اکسیژن و باز کردن دکمه تنظیم نیتروژن، جریان جریان نیتروژن می تواند به میزان 12.05 لیتر در دقیقه تحت فشار 0.1 مگاپیکسل باشد، یعنی مقدار نشانگر جرم Flowmeter 12.05 است. هنگامی که درجه حرارت در دماسنج در 23 ℃ ± 2 ℃ پایدار است، مقدار محاسبه اکسیژن باید به صورت 0-0.1 بیان شود.

معاینه

1. آماده سازی 15 یا بیشتر نمونه با توجه به استاندارد.

آماده سازی نمونه

آماده سازی نمونه های مواد برش خورده

با استفاده از چاقوی دمبل تصادفی تصادفی برای برش مواد خود برسانی که باید با دستگاه مشت زدن به 15 قطعه یا بیشتر مورد آزمایش قرار گیرد یا از روش های دیگر برای برش دادن 15 قطعه از مواد حمایت کننده خود استفاده کنید یا بیشتر استفاده کنید.

آماده سازی نمونه های مواد غیر خودکاری

نمونه هایی از مواد بدون غشای خود را به 15 قطعه یا بیشتر از نمونه های 140x50 میلی متر با قیچی یا روش های دیگر برش دهید.

2. مطابق با استاندارد نمونه های مناسب را انتخاب کنید و آن را به قاب پشتیبانی در سیلندر احتراق نصب کنید.

3. نمونه را نصب کنید، لوله شیشه ای را بپوشانید و قسمت بالایی پوشش جریان را پوشش دهید.

4 طبق برنامه آزمایشی، گاز مخلوط با جریان 12 L / MIN، فشار اکسیژن در کنترل پنل و فشار نیتروژن 0.1 MP است. جریان جریان اکسیژن و نیتروژن با استفاده از شاخص اکسیژن شناخته شده و ناشناخته نمونه.

هنگامی که شاخص اکسیژن ماده شناخته شده است و باید توسط احتراق تایید شود و اگر شاخص شناخته شده اکسیژن 25 باشد، طبق استاندارد، طول شعله منتشر شده توسط کرونومتر ثبت می شود. اگر زمان پخش کافی نیست یا شعله در راه خاموش می شود، اکسیژن باید افزایش یابد و نیتروژن باید افزایش یابد.

هنگامی که شاخص اکسیژن مواد نامشخص است، لازم است با یک شاخص اکسیژن 18:

مقادیر اولیه اکسیژن را به عنوان 18،0، مقدار کل جریان گاز مخلوط 12.05 L / min را بدست آورید. دمای کنترل کننده را روی کنترل پنل قرار دهید یا اگر دمای 23 درجه سانتی گراد ± 2 ℃ باشد، دما گاز مخلوط پایدار به 23 ℃ ± 2 ℃ و نمونه پس از 30 S. آتش سوزی. طبق استاندارد، طول شعله منتشر شده توسط کرونومتر ضبط شده است. اگر زمان پخش کافی نیست یا شعله در راه خاموش می شود، اکسیژن باید افزایش یابد و نیتروژن باید افزایش یابد.

5. مشاهده می کنید که آیا دمای نشانه دماسنج بر روی پنل کنترل در 23 ℃ ± 2 ℃ است. اگر درجه حرارت پایین تر از 23 ℃ ± 2 ℃، دکمه حرارت باید برای گرم کردن مخلوط گاز، به طوری که مخلوط گاز را می توان در 23 ℃ ± 2 ℃ ignited. اگر دمای مخلوط گاز 23 ℃ ± 2 ℃، نمونه پس از 30 ثانیه سوزانده شود.

6. یک نشت با نوعی فوم 2 نصب شده است (مخزن بوتان باید توسط کاربر خریداری شود). مقدار گاز در منطقه بوتان را تنظیم کنید و شعله نازل را بسوزانید تا طول شعاع 16 ± 4 میلیمتر باشد و نمونه بر اساس روش و زمان تجویز شده توسط استاندارد سوخته شود.

7. اگر نمیتواند انجماد شود، جریان اکسیژن را افزایش می دهد یا جریان نیتروژن را در همان زمان کاهش می دهد. همانطور که در استاندارد مورد نیاز است، افزایش غلظت اکسیژن مخلوط. اگر اکسیژن اضافه یا کاهش یابد، همان مقدار نیتروژن باید همزمان کاهش یابد یا افزایش یابد تا اطمینان حاصل شود که جریان کل مخلوط در دمای 12.05 L / min حفظ شود.

8. سوزاندن: پس از احتراق، زمان احتراق با استفاده از کرونومتر ثبت شد و طول احتراق مشاهده شد و عملکرد احتراق یک نمونه تنها بر اساس استاندارد مورد بررسی قرار گرفت.

9. مقدار افزایش یا کاهش غلظت اکسیژن گاز مخلوط را بر اساس یک آزمون تعیین کنید و با آزمایش بعدی ادامه دهید.

10. طبق الزامات و مراحل استاندارد، آزمایش نمونه های باقی مانده را کامل کنید، مقدار K را محاسبه کنید و با توجه به انحراف استاندارد نمونه.

نمودار مدارک الکتریکی (تصویر متصل)

اطلاعات تماس
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

تماس با شخص: sales

تلفن: +8618826455520

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.
ساختمان D2، Jinhe پارک صنعتی، داشی خیابان، PanYu با، گوانگژو، گوانگدونگ
تلفن:86-18826455520
سایت موبایل سیاست حفظ حریم خصوصی | چین خوب کیفیت کمیسیون مستقل انتخابات تجهیزات تست تامین کننده. © 2014 - 2023 iectestingequipment.com. All Rights Reserved.